Sunset JaluziTeklif almak için iletişime geçebilirsiniz
Kurumsal

Hakkımızda

SUNSET Jaluzi
Hakkımızda

Firmamız 1986 yılında cam ve cam mamulleri üretimi yapmak üzere TUNCAY CAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında kurulmuştur. Başarısını geleceğe yönelik vizyon ve prensipli çalışma yöntemi ile günümüze kadar taşıyarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. SUNSET markalı çift cam arası jaluzi sistemini hayata geçirip ısıcam özelliği kazandırıp, ülke piyasasına tanıtıp kazandıran ilk ve tek firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Üretim yelpazesinde Mıknatıslı sistem , Kumandalı Sistem ve Plise perde gibi birçok ürünleri ile tüm müşterilerine birbirinden farklı birçok renk seçeneği ile dekoratif ürünler sunmaktadır. SUNSET ülkemizde ve yurt dışında önemli bir Pazar payına sahip olmakla beraber sürekli gelişen teknolojik alt yapısı ve AR-GE’ye verdiği önemle sektöründe çok önemli bir yeri vardır.ISO 9001:2000, CE, TÜV CERT, MARKA TESCİL, FAYDALI MODEL belgeleri ile bu sektörde tek olma özelliğini korumuştur.TUNCAY CAM aynı zamanda “ŞİŞECAM Isıcam Yetkili Üretici ve Cam İşleyici” bayisidir.

Vizyonumuz

Türkiye’de ilk çift cam arası jaluzi üretimi yapan üretici firma olarak, kalitemizi düşürmeden, sektörde ki tecrübemiz ile hizmet politikamızı ve müşteri memnuniyetini birleştirerek, global sektörde tercih edilen bir marka ve kalıcı olmak. Global gelişim ve değişim ile paralel hareket etmek. Müşteri beklentilerine, hızlı ve doğru tercihler sunmak.

Misyonumuz

Doğru fiyat ve kalite politikamızla, öncü kimliğiyle, satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile örnek olan firma olarak kazanmış olduğu itibarı ve başarıyı sürekliliğini sağlamak. Sektörde uzman kadro ile hizmet veren Memnuniyet ve kalite esaslı çözümler üreten

Kalite Anlayışımız

Kalite, firmamız ve tüm çalışma arkadaşlarımızın öncelikli sorumluluğudur. Müşterilerimizin memnuniyeti en öncelikli amacımızdır. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz yasal ve sosyal faaliyetler de ilgili yasal standartlar referans alınmaktadır. TSE ve diğer ülkelerin standartlarına göre üretim yapılmakta, üretilen ürünler %100 kontrol edilmektedir.

Değerlerimiz
Müşteri odaklılığa inanıyoruz ve ihtiyaçların karşılanmasına yönelik adımlar atıyoruz.

Sorumlulukla ve müşterilerimize hesap verebilir titizlikle çalışıyoruz.

Hizmet alanında üstünlük sağlamak için başarı arzusuyla motive oluyoruz.

Müşterilerin ve çalışanların saygısını kazanmak için özel çaba sarf ediyoruz.

Ulaşılmayan hedeflere ulaşmak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz.

Birlikte düşünüp birlikte hareket ediyor ve bütün fikirleri dikkatlice dinliyoruz.

Verdiğimiz sözü tutup işi zamanında teslim ederek güvenilir olduğumuzu ispatlıyoruz.

En iyi sonucu almak için riskler alıyor ve zor işlerin üstesinden geliyoruz.

Yaratıcı yeteneklerimizi müşterilerimizin memnuniyeti için kullanıyoruz.

Yeni bir projeye başlamadan önce bize danışmayı unutmayın!